שירות למעליות

 
רוצים לחדש את המעלית המיושנת שעושה קולות מוזרים בכל שימוש?
 
מעוניינים להציב את המעלית ולמעשה את הבניין כול ובסטנדרטים הגבוהים ביותר?
 
צריכים חברה אמינה ומקצועית שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות בכל מה שקשור לאחזקת המעלית והשיפוצים הנדרשים לשימוש ארוך ימים?
 
אנחנו בליפט-טק בע"מ נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בכל דבר שהמעלית שלכם תצטרך. הצוות המקצועי שלנו יעמוד לצדכם בכל בקשה ובכל בעיה כדי לספק שירות למעליות מעולם אחר!
 
להצעת מחיר לשירות מעליות של ליפט-טק צלצלו אלינו 0722597668
 
 

מדוע לבחור בנו בכל מה שקשור בשירות למעליות?

 
אין ספק שעולם המעליות הוא אחד מהתחומים המתקדמים ביותר שיש. מידי שנה ושנה המעליות משתפרות ופועלות בצורה איכותית יותר וזה בדיוק הזמן לקרוא למקצוענים שלנו כדי לבדוק האם המעלית שלכם עומדת בסטנדרטים החדשים. אנו מציעים לכם שירות אמין ומקצועי עם צוות שמורכב מטכנאים ומהנדסים שיוכלו לפתור במהירות ובחוכמה כל בעיה שיכולה לצוץ וכל נקודה שאפשר לשפר. יחד עם זאת, אנו מציעים שירות בכל עת עם זמינות מלאה לכל צרכיכם. אין שום סיבה שתישארו מאחור בעולם הטכנולוגי שנותן לכם אפשרות למעליות איכותיות יותר מתמיד.
 
 
 
שירות למעליות
 
 
 
 

שירות מעליות מקבלים רק מליפט-טק!

 
  • כבר למעלה מ-15 שנים אנו בליפט-טק בע"מ מציעים שירות חילוץ מעליות מתקדם בכל יום ובכל שעה. כשאתם בצרה אתם יכולים לדעת שטכנאי מוסמך ומנוסה יגיע במהירות הבזק כדי להראות לכם שתמיד יש על מי לסמוך.
 
  • התקנתם מעלית חדשה בבניין? עוד לא הסתיימה המשימה שלכם. אחזקת מעליות היא אחד הדברים החשובים ביותר לכל בית מגורים ולכל בניין משרדים ומוסד ציבורי. אנו נדאג להעניק לכם את שירותי האחזקה הטובים ביותר שחולשים על כל האלמנטים מחוויית המשתמש במעלית בענייני תאורה, לחצנים וכמובן מערכת פיקוד שפועלת כראוי ועד הפעולה הטכנית של המעלית בתחזוקת כבלים, שימון, גירוז, ניקיון ועוד.
 
  • התגלתה בעיה כלשהי? תיקון מעליות זה אנחנו! כל כך הרבה לקוחות הצטרפו למשפחה וממשיכים לבחור בנו שוב ושוב וזה הזמן שלכם להבין שכשאנחנו מתקנים בעיה, היא לא חוזרת! תיקונים שיחסכו לכם אלפי שקלים ויאריכו את חיי המעלית באופן ניכר, תיקון מהיר עם חלפי מקוריים ובדיקות יסודיות שיחשפו כל תקלה לתיקון מקיף או נקודתי, והכול בשקיפות מלאה מול הלקוחות הנהדרים שלנו.
 

להציב את המעלית בסטנדרט החדש

 
אנו בליפט-טק בע"מ מציעים לכם שירות מקצועי ואדיב של שיפוץ מעליות שיציב את המעלית שלכם בסטנדרט שלא הכרתם. שיפוץ מעליות הוא הכרח של המציאות כאשר המערכת עצמן לא פועלות כראוי, כשיש צורך לחדש חלק מסוים, בין אם מדובר בחלק טכני, במערכת עצמה, בתקרה או קירות וכשהצוות שלנו מגיע לשפץ אתם יודעים שבמינימום זמן תקבלו שירות מקסימלי.
 
שירות מעליות כזה לא ראיתם וגם לא תראו בשום מקום אחר. יש סיבה מדוע יש לנו לקוחות קבועים שאליהם מצטרפים לקוחות חדשים מידי יום ויום. פנו אלינו לטלפון 072-2597668 עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לייעוץ וליווי מלאים בדרך לסטנדרט הגבוה ביותר שיש כיום!