שדרוג מעליות

 
השימוש במעליות כדרך קבע בכל מקום דורש מאתנו לדאוג גם לתחזוקה שלהן
 
מעלית הינה אחד הכלים היעילים ביותר ואלו המשמשים אותנו באופן הנרחב ביותר בחיי היומיום, כאשר רבים מאתנו משתמשים במעליות בבית, בעבודה, במוסדות ציבוריים ועוד. השימוש החוזר והתכוף במעליות גורם כמובן לשחיקה שלהן עם השנים, ובכדי שנוכל להמשיך וליהנות מהן יש לדאוג לתחזוקה שוטפת שלהן, שדרוג ותיקון שלהן. ליפט-טק בע"מ מציע מגוון רחב של שירותים אשר יאפשרו לכם להפיק את המיטב מן המעלית.
 
אנו בליפט-טק מעליות משדרגים את כל סוגי המעליות מזה שנים רבות למראה חדיש ועדכני וחוסכים בעליות המעלית באחוזים גבוהים, לפרטים התקשרו
 
שדרוג מעליות
 

עמידה בדרישות התקן המחמירות ביותר בשיפוצים למעליות

 
  • תיקון נזקים: בטרם נתחיל כל שדרוג של מעלית מסוימת, נרצה כמובן להבטיח כי המעלית בה אנו עושים שימוש בטוחה ופועלת כמו שצריך. כל שדרוג של מעלית מומלץ להתחיל בשיפוץ ותיקון שלה, בכדי להבטיח כי המעלית שנשדרג בקרוב תפעל כמו שצריך למשך שנים רבות.
 
  • עמידה בתקנים: כמובן שתיקון ושיפוץ מעליות צריך לעמוד בתנאים מחמירים ביותר. ליפט-טק בע"מ מציעה שירותי תיקון ושיפוץ מעליות אשר לא רק עומדים בתנאים אלו, אלא מאפשרים לכם לתקן מעליות ישנות ולהביא אותם לעמוד בתנאי התקן החדשים, כך שתוכלו להמשיך ליהנות מהמעלית בבטחה ללא צורך בהחלפתה. בעזרת מערך השירות של ליפט-טק תוכלו להבטיח את בטיחות השימוש במעלית, ולהיעזר בצוות המומחים של החברה בכדי לוודא כי המעליות בהן אתם עושים שימוש עומדות בתקנים המחמירים ביותר.
 
  • שדרוג כללי למעליות: לאחר זמן מה, העיצוב של המעלית עלול להימאס עלינו, בייחוד כאשר מדובר במעליות ישנות במיוחד בהן לא שמו דגש על עיצוב ומראה. כמו כן, במידה ושינינו את עיצוב הבניין, נרצה כמובן שעיצוב המעלית יהיה תואם. במקרים אלו ומקרים רבים נוספים כדאי לשדרג את המעלית. בעזרת ליפט-טק בע"מ תוכלו ליצור למעלית מראה חדש ורענן אשר ישדרג את המעלית והבניין, תוך שימוש בחומרים מעוצבים ומעניינים כגון מראות, זכוכית, חיפויי עץ ועוד מגוון רחב של אמצעים אשר יאפשרו לכם להעניק למעלית את המראה שתרצו.
 
  • שדרוג חלקים למעליות: במידה ואינם מעוניינים בשיפוץ כולל של המעלית, תוכלו כמובן עדיין ליהנות משדרוג שלה. שדרוג חלקים למעליות מאפשר חידוש של המעלית הן מבחינת תפקוד והן מבחינת מראה, תוך שמירה על המראה הבסיסי המקורי של המעלית וכמובן תוך הורדת המחיר עבור העבודה. ליפט-טק בע"מ יעמידו לרשותכם את מיטב המהנדסים, טכנאים והנדסאים אשר יסייעו לכם בתכנון העיצוב והוצאתו לפועל, כאשר אתם תוכלו לקחת חלק בכל שלב בדרך.
 

ליפט-טק הינה בין החברות המתקדמות ביותר בתחום המעליות בארץ

 
ליפט-טק הינה חברה ותיקה בעלת ניסיון רב בתחום המעליות, אשר מציעה מגוון רחב של שירותים בתחום זה כולל שיפוץ מעליות, אחזקת מעליות, חידוש מעליות, תיקון מעליות ועוד. החברה מעסיקה את מיטב המהנדסים, הנדסאים וטכנאים וכן עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, ובכך מבטיחה את הטיפול המיטבי במעליות שלכם.
 
 
אנו בליפט-טק מחכים לכם עוד היום, כדי להתחיל את השינוי כמה שיותר מהר. כי על איכות חיים לא מתפשרים, בוחרים בליפט-טק ונהנים!