התקנת מעליות

ליפט-טק מעליות מתקינה מעליות מאז שנת 2002
לליפט-טק בע"מ ניסיון רב בהתקנת כל סוגי המעליות עם כל תווי התקן והאישורים הנדרשים
לפרטים נוספים צלצלו אלינו למספר 072-2597668
 
התקנת מעליות
 
התקנת מעלית
 

בניית מעליות עם ליפט-טק בע"מ

שירותים שונים למעליות
  • התקנת מעליות: בין אם מדובר במבנה חדש אשר נמצא בשלבי בנייה מתקדמים וזקוק למעלית חדשה ובין אם מדובר בתוספת של מעלית בחלקו הפנימי או החיצוני של מבנה קיים, יש לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בהתקנת מעליות ומתן שירות למעליות. ההקפדה על הפרטים הקטנים במהלך ההתקנה תבטיח את תקינותה ועמידותה של המעלית בטווח הרחוק
  • מתן שירות למעליות: כמו כל מערכת המורכבת מחלקים נעים, מעליות זקוקות לתחזוקה מתמדת בכדי לשמור על תקינותן לאורך שנים. מחירה של מעלית חדשה גבוה ועל כן, חשוב להקפיד על תחזוקה נאותה בכדי למנוע היווצרות נזק ובמידה ונוצר, לצמצם אותו ככל הניתן. תקלות כדוגמת מעלית תקועה, בעיות בפתיחה וסגירה של הדלתות ועוד, נובעות במקרים רבים כתוצאה מאי הקפדה על תחזוקה נאותה.
  • בדיקה תקופתית של מעליות: על פי החוק, יש לבצע בכל שישה חודשים בדיקה של המכלולים השונים ובכלל זה בלמי החירום של המעלית. בדיקה זו תתבצע על ידי בודק מעליות בעל תעודת הסמכה ממשרד העבודה. מטרתה של הבדיקה הינה למנוע אסון העלול להתרחש כתוצא מנזק לאחד ממנגנוני הבטיחות של המעלית וכן לוודא את פעולתה השוטפת ואת תקינותה.
  • שיפוץ מעליות: במידה וקיימת מעלית ישנה ומוזנחת במבנה, ניתן לבצע שיפוץ של המעלית הקיימת מבלי להתקין מעלית חדשה לחלוטין. בדרך זו ניתן ליהנות ממעלית אסתטית, תקינה ומתפקדת מבלי להוציא סכומי כסף גדולים.

מי אחראי על תקינות המעלית לאחר התקנת מעליות

בשנה הראשונה שלאחר התקנת המעלית, האחריות לתקינותה של המעלית חלה על החברה שביצעה את ההתקנה, בהתאם לחוק. לאחר מכן, באחריותו של כל בעל מעלית או ועד בית בבניין בו מותקנת מעלית, להתקשר עם חברה המוסמכת לתת שירות למעליות בכדי לוודא כי התחזוקה מבוצעת כראוי וכי הבדיקות מבוצעות במועד. במידה והתברר במהלך הבדיקה כי קיים ליקוי מסוכן, המעלית תושבת עד לתיקון הבעיה ואישור התיקון בידי מפקח עבודה. אסור לאדם אשר אינו מוסמך לעסוק בתיקון מעליות או בשיפוץ שלהן.

מעליות הן המומחיות שלנו

במידה ואתם מחפשים חברה המתמחה בהתקנת מעליות ומתן שירות למעליות, ליפט טק בע"מ תשמח לתת לכם שירות. אנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים לעבודה עם מעליות ומספקים את כלל השירותים בתחום זה, החל בהתקנה וכלה בתיקון ובשיפוץ של מעליות ישנות. לקבלת הצעת מחיר, פנו אלינו עוד היום.